Vartojamoji paskola

bigbank.lt

Jei paklaustume, ką šiandien žinote apie teikiamas paskolas, turbūt ne vienas iš jūsų galėtų pateikti begalę įvairios informacijos. Tai rodo, kad šiandieninė finansinių paslaugų rinka yra palietusi didžiąją dalį mūsų šalies gyventojų. Vieni paskolas ima smulkiems pirkiniams, o kiti planuoja stambesnius pirkinius. Todėl šiandien verta plačiau pakalbėti apie pagrindinių ir populiariausių paskolų rūšis ir jų skirtumus.

Kaip žinia, dažniausiai pasirenkami greitieji kreditai arba vartojamoji paskola. Kai kurie žmonės iki šiol vis dar maišo pastarąsias dvi paskolų rūšis. Galbūt atmenate laikus, kai Lietuvoje veikė tik komerciniai bankai ir kelios įstaigos, kuriose būdavo galima gauti paskolą. Tuo laikotarpiu greitųjų kreditų sąvoka neegzistavo. Pagrindine ir populiariausia paslauga buvo vartojamoji paskola. Verta pabrėžti, kad tai visiškai kito tipo paskola, jei ją lygintume su greitaisiais kreditais.

Vartojamoji paskola būna didesnė ir jos grąžinimo terminas yra ilgesnis – įprastai siekia 2 ar net 5 metus. Klausite, kam imti paskolą tokiam ilgam laikotarpiui ir taip ilgai būti įsipareigojus kreditoriams? Atsakymas labai paprastas – jei norite įsigyti brangiai kainuojantį daiktą ar pasinaudoti labai brangiomis paslaugomis, greitojo kredito jums tikrai nepakaks, kadangi jo dydis bus pernelyg mažas. Tuo tarpu vartojamosios paskolos atveju brangių pirkinių įsigijimo klausimą bus galima išspręsti kur kas paprasčiau.

Pasinaudodami valiutų kursų skaičiuokle galite lengvai konvertuoti vieną valiuta kita. Dažniausiai žmonės konvertuoja svarus į eurus arba dolerius į eurus.

Pasitaiko atvejų, kai žmonės neturėdami reikiamos informacijos ir norėdami gauti didesnę paskolą, kreipiasi į skirtingas kreditų bendroves, kurios pasinaudoja mažesnės vertės kreditais, o galiausiai susumavę visas gautas paskolas įsigyja norimą pirkinį. Tai tikrai nėra geras sprendimas, jei norime sutaupyti. Kur kas paprasčiau ir greičiau pasinaudoti vartojamąja paskola, kadangi, kaip jau supratote, ji yra didesnė ir ją grąžinti kur kas paprasčiau.

Turite suprasti, kad gavę mažo dydžio paskolas iš skirtingų bendrovių, jas grąžinti turėsite pakankamai greitai, todėl gali nukentėti jūsų finansinė padėtis. O tuomet, jei jūsų finansinius klausimus spręs vartojamoji paskola – grąžinsite tik vieną paskolą ir jos grąžinimui turėsite daugiau laiko. Be to, įmokų dydžiai bus nedideli, todėl nesudarys jums jokių problemų.

Kadangi šiandien turime didelį kreditorių pasirinkimą, galime nevaržomai rinktis iš pačių įvairiausių pasiūlymų – nuo itin mažų, iki didžiulių paskolų. Ką jau kalbėti apie tai, kad kreditoriai visuomet stengiasi savo klientams pateikti kuo palankesnes sąlygas ir yra pasiryžę derėtis, ieškant geriausio varianto.

Taigi, jei nenorite keliauti į kredito bendrovių filialus, vartojamoji paskola jums gali būti suteikta internetu. Pasirinkite jūsų keliamus reikalavimus atitinkančią paskolų bendrovę, išsiaiškinkite jų siūlomas sąlygas ir pateikite paraišką vartojamajai paskolai gauti. Nustebsite, kaip greitai sulauksite atsakymo.